زیبو Jinming لعاب شرکت با مسئولیت محدود (Jinming لعاب) جامع لعاب سرامیک شرکت با تولید، تحقیقات و خدمات پس از فروش است. تاسیس از سال 1999 در شهر زیبو عصيان که معروف بودن زادگاه سفال و لعاب رنگی در چین است. نه تنها نزدیکی از چینگدائو بندر Rizhao بندر و بندر تیانجین G205 بزرگراه و اتوبان S29 است اما جرم مواد اولیه را در همان محل به همچنین می توانید.

Jinming لعاب عمدتا تولید هراسان مات، هراسان شفاف، نیمه مات هراسان، هراسان تیتانیوم ضد آب، لعاب vetrosa و چاپ، لعاب تمام جلا، درخشش و غیره. این محصولات به طور گسترده ای استفاده شده است در دیوار داخلی سرامیک کاشی و کاشی کف سرامیک روزانه بهداشتی افزار، چینی درجه بالا. تهیه بیش از 100 هزار تن به مشتریان که از ویتنام اندونزی، پاکستان، آفریقا شرق میانه و داخلی هر سال.

لعاب Jinming خوبی اهمیت فناوری و محصول جدید R & D (تحقیق و توسعه)، همیشه با تحقیقات شیان یانگ و موسسه طراحی و تحقیقاتی صنعتی Sandong و موسسه طراحی همکاری شده اند. لعاب Jinming قدرتمند حرفه ای فنی تیم، که مسئول کامل تولید، تحقیقات علمی، سرویس های فروش و کامل برای هر مشتری را آموزش داده است.

برای بقا با کیفیت اول، به تقاضای بازار به عنوان هدایت توسعه علم و فناوری نوآوری بر اساس ثبات محصولات به کاربران ارائه با بهترین کیفیت محصولات و خدمات کلاس اول دنبال تلاش Jinming لعاب. لعاب Jinming اصرار دارند در اصل غيرقانونی برای انجام کسب و کار، اعتماد متقابل به دنبال و با مشتریان خود بهره مند شوند.

ما صمیمانه منتظر برقراری یک رابطه طولانی کسب و کار با شما.