زیرکونیوم هراسان مات برای کاشی کف

زیرکونیوم هراسان مات برای کاشی کف
جزئیات محصول

زیبو Jinming لعاب شرکت, با مسئولیت محدود یکی از پیشرو هراسان زیرکونیوم مات برای کف کاشی تولید کنندگان و تامین کنندگان در چین، مجهز به کارخانه های حرفه ای و گیاه است و ارائه نمونه رایگان محصولات خوش آمدید برای خرید ما قیمت پایین دیجیتال مات چاپ هراسان برای کاشی کف کاشی هراسان زیرکونیوم سفید برای کف، زیرکونیوم هراسان مات برای کف کاشی sff & دی اف اف مات براق هراسان ، جوهر افشان هراسان مات برای کف کاشی و نیز به بررسی قیمت فهرست قیمت پرس و جو و نقل قول با ما خوش آمدید.

هراسان مات JM669

Jinming اصلی: زیبو چین
رنگ: شفاف گرانول
کاربرد: برای شلیک تک کاشی کف و دو شلیک، مناسب برای استفاده از ابریشم صفحه نمایش چاپ و چاپ جوهر افشان برای نشان دادن اثر رنگ کامل.
درجه حرارت نقطه نرم شدن: 800℃
درجه حرارت پخت محدوده: 1050-1130℃
هراسان مات C.O.E: 175(×10-7/°C) کو
جزئیات بسته بندی: 50kgs/کیسه برای وزن خالص
تولید سرب زمان: 8-12 روز پس از پرداخت سپرده.

فوق العاده سفید مات هراسان زیرکون صاف frit.adapt مات طیف گسترده دما و کیفیت پایدار.

آن استفاده می شود برای افزایش رنگ نمایش در کاشی کف آن را به ظاهر بیشتر زیبا.

مواد اولیه سرامیک هراسان مات متشکل از سیلیکات زیرکونیوم اکسید روی یدید پتاسیم فلدسپات سیلیس سنگ دولومیت اکسید تیتانیوم، ect. پس از شروع به مخلوط، آن را به کوره هراسان مات برای روند با درجه حرارت بالا از 1550℃ به 1600℃ و حفاظت حرارتی برای 24 ساعت قرار داده است. محصول چین به پایان رسید هراسان مات شفاف شیشه گرانول در جامد است.

1.Q:How من دانستن بیشتر در مورد مقیاس شرکت می کنید؟

A: شما می توانید برخی از اطلاعات توسط وب سایت ما یاد بگیرند: www.jinmingglaze.

و اگر شما جالب با ما هراسان مات به شرکت ما خوش آمدید. حدود دو ساعت با ماشین از جینان فرودگاه است. اگر شما مشغول, قابلیت های جامع می تواند شرکت تاجيكستان، Rheinland یا اس تایید شود.

2.Q:Are شما سازنده است که حضور سرامیک چین 2016?

A:Yes, در حال حاضر ما غرفه B305 در سرامیک نمایشگاه در شهر گوانگجو از 27 به 30th,May,2016.We ما هراسان مات به روز شده سپس نمایش داده خواهد شد. امیدواریم که ما می تواند چهره به چهره گفتگو در غرفه اين شرکت داشته باشد.

3.Q:Can شما را تعیین می کند آمده تکنسین در کارخانه ما را تست?

A:Yes، ما تجربه غنی در سرویس دهی به مشتریان خارج از کشور است.

تکنسین های ما می تواند به کارخانه شما اگر ما هراسان مات مناسب برای کوره خود را تست و پیدا کردن بهترین راه حل برای بهبود خود سرامیک کاشی کیفیت با ما سری سرامیک هراسان در آغاز، هنگامی که ما هراسان در خط خود برای تولید انبوه خواهد ما نیز می تواند تامین خدمات فنی آمده است.

پرس و جو