زیرکونیوم هراسان مات برای کاشی دیوار

زیرکونیوم هراسان مات برای کاشی دیوار
جزئیات محصول

زیبو Jinming لعاب شرکت, با مسئولیت محدود یکی از پیشرو هراسان زیرکونیوم مات برای دیوار کاشی تولید کنندگان و تامین کنندگان در چین، مجهز به کارخانه های حرفه ای و گیاه است و ارائه نمونه رایگان محصولات خوش آمدید برای خرید ما هراسان زیرکونیوم سفید قیمت پایین برای کاشی دیوار داخلی کاشی دیجیتال مات چاپ هراسان دیوار، جوهر افشان زیرکونیوم هراسان مات برای کاشی دیوار ، sff & دی اف اف هراسان جوهر افشان هراسان مات برای کاشی دیوار سفید و نیز به بررسی قیمت فهرست قیمت پرس و جو و نقل قول با ما خوش آمدید.

هراسان مات JM668

محل اصلی: زیبو منطقه صنعت سرامیک چین
ظاهر: گرانول شفاف یا سفید کوچک
کاربرد: برای کاشی دیوار تک پخت و دو شلیک، مناسب برای استفاده از ابریشم صفحه نمایش چاپ و چاپ جوهر افشان برای نشان دادن اثر رنگ کامل.
شرکت نام تجاری: JINMING لعاب
مات هراسان دمای نرم شدن: 800 درجه سانتیگراد
مات هراسان شلیک دما: 1050-1130 درجه سانتی گراد
C.O.E: 175(×10-7/°C)
نوع بسته بندی: 50kgs/کیسه


فوق العاده سفید مات هراسان، زیرکون صاف مات هراسان.
انطباق با طیف گسترده ای درجه حرارت و ثبات کیفیت.
برای ما هراسان مات سفید مایل به آبی و زرد سفید است هر دو موجود اثر رنگ بر ما هراسان مات برای جوهر prinit و یا prinit روی صفحه نمایش بسیار خوب است.
همچنین شما هراسان مات ما همراه با ما هراسان نیمه مات و شفاف به منظور کاهش هزینه، در همان زمان این فرمول هم به عملکرد خوب استفاده کنید.
مزیت:
1. مشتری از اندونزی و پاکستان و vienam, افریقا, چین محلی با استفاده از produts ما بنابراین ما ارتباط با مشتری تمام میشه و ما requirment مشتری بر اساس produts به روز نگه دارید. که همین دلیل است که ما هراسان مات می توانید موقعیت leadin در میان چینی هراسان مات کننده را است.
2 ما در استفاده از نام تجاری LONGLI اکسید روی (99% محتوا) و سیلیکات زیرکونیوم GLODSUN تا هراسان سرامیک، تولید مواد اولیه درجه حرارت پایدار و گسترده طیف کامل هراسان مات تضمین می.

3. ما کوره ویژه به ذوب و مات هراسان در طول کل سال تولید، تنها تولید هراسان مات JM668، بنابراین ما می تواند تضمین کیفیت و استحکام بالا آن است.


ما نیز قبول محصولات سفارشی می توانید نمونه خود را به من ارسال و ما آن را با ما کوره تحلیل، سپس مهندس ما نمونه های مشابه برای شما به آزمون تنظیم خواهد شد. همچنین می ما توصیه مشابه هراسان به شما اگر آن را مناسب برای شما کوره است.

پرس و جو