CERAMICS CHINA 2017 نمایشگاه در شهرستان گوانگژو، چین

2017 CERAMICS CHINA ( چین نمایشگاه بین المللی برای صنعت سرامیک، تجهیزات و محصولات ) در 1-4 ژوئن 2017 در مجتمع نمایشگاه کانتون، شهر گوانگژو ، چین برگزار خواهد شد.

همانطور که چین یکی از کشور های برتر در زمینه تولید و مصرف کاشی است، CERAMICS CHINA   2017 بدون شک یک پلت فرم کامل برای صنعت سرامیک است - که در آن همه نوآوری های فنی، ماشین آلات و تجهیزات نمایش داده می شود تا بتواند با چالش های بازار سریع و در حال رشد مواجه شود.

2 层 展位 .png  
متفاوت از نسخه های قبلی، در سال 2017، سازنده، شرکت نمایشگاه خدمات Unifair استفاده از دو طبقه منطقه A در مجتمع نمایشگاه کانتون،   سالن 1.1 نمایشگاه بین المللی برای پیشرفته سرامیک و پودر متالورژی تکنولوژی، تجهیزات و محصول (شناخته شده به عنوان ACPM EXPO). ACPM EXPO 2017 اولین نمایشگاه سالانه سازمان Unifair است و توسط ACerS به طور انحصاری برای صنایع پیشرفته سرامیک با تکنولوژی پیشرفته و حرفه ای تایید شده است. این نمایشگاه همزمان نمایش مواد خام پیشرفته سرامیکی و کمکی، محصولات، تجهیزات، ابزار و لوازم جانبی، مواد خام مواد اولیه و محصولات پودر متالورژی پودر و غیره را نمایش خواهد داد.
 
تالار سالن 2.1 یکی دیگر از نمایشگاه های همزمان است - نمایشگاه بین المللی چین برای صنعت سرامیک کارد و چنگال، تجهیزات و مواد اولیه (به نام TABLEWARE TECH). TABLEWARE TECH 2017 تنها نمایشگاه حرفه ای در زمینه تولید سرامیک کارد و چنگال است که از تکنولوژی تولید سرامیک کارد و چنگال، تکنولوژی پردازش، ماشین سازی و همچنین حفاظت از محیط زیست، تجهیزات تزئینی، مواد خام و کمکی برای سرامیک کارد و چنگال و غیره استفاده می کند.
 
تالار 3.1 تا 5.1 برای ماشین آلات سرامیکی و لوازم جانبی است. محصولات بزرگ ماشین آلات در طبقه اول نمایش داده می شود، در حالی که طبقه دوم برای محصولات کوچکتر و سبک وزن و فن آوری، از جمله تکنولوژی جوهر افشان سرامیکی در سالن 2.1، مواد دکوراسیون سرامیکی، مواد خام، مقاوم در برابر سایش و مقاوم در برابر سایش در تالار 2.2 و 4.2 و تالار بین المللی 3.2.
 
با نمایشگاه های اضافی در بخش های مختلف و نوآوری های بزرگ در طراحی سالن، CERAMICS CHINA   2017 به طور جدی شکستن سوابق جدید در نظر تعداد از غرفه داران و بازدید کنندگان است.

شرکت JINMING GLAZE ما نیز در نمایشگاه CERAMICS CHINA 2017 شرکت خواهد کرد، امیدواریم بتوانیم با یکدیگر ملاقات داشته باشیم و با هم صحبت کنیم.